ПАРТНЕРИ

КОМПАНIЯ «КЮНЕ I НАГЕЛЬ»

www.kuehne-nagel.com.ua

Шкарбан Віктор Іванович, Генеральний директор компанії «Кюне + Нагель» Шкарбан Віктор Іванович про групу компаній FIM:
Групу компаній FIM характеризують комплексний і персональний підхід, креативність і нестандартність у вирішенні поставлених завдань, оптимальні бізнес-рішення, міцні ділові зв’язки.

КОМПАНIЯ «DSV»

www.dsv.com

Городецька Олена Дмитрівна, Директор компанії DVS, про групу компаній FIM:
В Україні наша компанія обрала партнером FIM Group, яка виступила девелопером проекту з будівництва логістичного комплексу, рівень якого повністю відповідає вимогам нашого Холдингу та Європейським стандартам будівництва.
Корпорація DSV в особі FIM Group бачить надійного і стабільного партнера на ринку України і, будучи задоволеними співпрацею впродовж декількох років, ми плануємо подальше співробітництво у реалізації нових логістичних проектів в Україні.

КОМПАНIЯ «ТММ»

www.tmm.ua

Ми давно підтримуємо з Групою компаній FIM партнерські відносини. Компанія є креативним і надійним партнером, з гарною репутацією, прекрасно відчуває тенденції на ринку.

 

UNICREDIT BANK

unicreditbank.com.ua/

Царелунг С.Ю., Директор Департаменту та Ключових Клієнтів, про групу компаній FIM:
Група компаній FIM є серйозним партнером для UniCredit Bank, і ми відзначаємо високий рівень професіоналізму менеджерів Групи. Ми вважаємо наші бізнес-відносини з Групою компаній FIM дуже важливими і будемо продовжувати співпрацю в майбутньому.

КОМПАНIЯ «СОФТЛАЙН БIЗНЕС ПРАКТИКА»

Буренін Сергій Борисович, Генеральний директор «Софтлайн Бізнес Практика», про групу компанії FIM:
Група компаній FIM – молода інвестиційна компанія, яка стрімко розвивається. Наше співробітництво пов’язане з впровадженням в компанії Проекту “Oracle”. Вибір системи продиктований в першу чергу бажанням управляти не тільки поточним станом фінансів, але й мати інструменти для побудови, моделювання та управління стратегічними планами. Це бажання продиктувало і вибір функціональності системи – управління проектами, планування і бюджетування, система збалансованих показників і набір оперативного управління: бухгалтерія, закупівлі і продажу. Саме такий погляд на використання системи склав головну складність і найбільшу привабливість проекту. Привабливість у тому, що подібне рішення – перше для України і це стало професійним викликом. А складність – в переході від інтуїтивних рішень до формалізації всіх правил, за якими компанія будує свою стратегію і поточну діяльність. Всі цінності формуються людьми і від того, наскільки люди в проекті розуміють цінність прийнятих ними рішень, і визначає можливості створеного продукту. Працювати з командою FIM виявилося хоч і не просто (з талановитими і темпераментними людьми завжди не просто), але цікаво. Сформоване співробітництво в значній мірі сприяло взаємному творчому розвитку наших компаній.

Работать с командой FIM оказалось хоть и не просто (с талантливыми и темпераментными людьми всегда не просто), но интересно. Сложившееся сотрудничество в значительной степени способствовало взаимному творческому развитию наших компаний.

ГРУПА КОМПАНIЙ «ТЕКТ»

tekt.com

Гриб Вадим Валентинович, Генеральний директор ІК «Тект», про групу компаній FIM:
FIM Group показала себе компанією, яка швидко реагує на потреби партнера і ситуацію, приймає виважені і обдумані рішення. Компанією, слово якої ніколи не розходиться з ділом. Компанією, яка здатна самостійно вести та здійснювати управління складними проектами, має великий кадровий потенціал.