ГРУПА КОМПАНІЙ FIM

Конкордія Антарова свого часу стверджувала: «Перемагай з любов’ю – і ти переможеш все. Шукай радісно – і все відповість тобі».

Керуючись даними принципами, ми заснували компанію, яка активно працює на українському ринку вже понад 20 років. За цей час ми здобули успішний досвід в різних бізнес-секторах: реклама, медіа, відеовиробництво, юридичний консалтинг, оптово-роздрібна торгівля, транспортні перевезення, нерухомість, ресторани, консалтинг, управління активами, квітковий ритейл. Перехід від одного напрямку діяльності до іншого завжди був обумовлений еволюційним розвитком бізнесу та економіки країни в цілому.

Незмінним залишалося лише наше ставлення до людей. Ми завжди пам’ятали, що основна цінність компанії – це люди, оскільки глибоко переконані, що запорукою багатства країни є не нафтові свердловини або природні багатства, а саме люди. Люди, не позбавлені почуття власної гідності, які вбирають все краще ззовні, і, використовуючи свій власний досвід, будують великі компанії.

У наші дні, коли багато хто говорить, що все погано, ми говоримо: ні, життя полягає не в тому, щоб чекати, коли пройде буря, а в тому, щоб навчитися танцювати під дощем! Адже тільки для корабля, який не знає, в бік якому напрямі пливти, ніякий вітер не буде попутнім. А це означає, що в будь-яких умовах можна знайти перспективні ніші на ринках. Саме тому, використовуючи успішний досвід і залучаючи професіоналів, ми продовжуємо розвиватися далі.

З повагою,
Співзасновник інвестиційної
групи компаній FIM
Оксана Калетник