Заміський клуб «Трипiльське сонце»

Заміський клуб «Трипільське сонце», розташований за містом, поєднує в собі не тільки кращі традиції закладу для відпочинку, але і є самим правдивим нагадуванням про культуру та побут наших предків. Архітекторам та дизайнерам, які працювали над інтер’єром, вдалося відтворити елементи стародавньої трипільської цивілізації, та без зайвого кітчу передати атмосферу затишку. Вхід у клуб прикрашений, можливо, найбільшою в Україні керамічною вазою – символом трипільської культури. Проходячи крізь не важко відчути емоції, схожі на хвилювання перед сакраментальним і вічним.

Ресторан «Триполье»
Ресторан “Трипілля”
Головний зал ресторану – двоповерхове кругле просторе приміщення. Місця біля великого каміну в центрі рекомендовані романтикам. Другий поверх сподобається колективам до п’ятдесяти персон, або двом окремим компаніям до десяти гостей у VIP-кімнатах.
Якщо до ресторану доречно застосувати термін «домашній», то «Трипілля» якраз цей випадок. Завдяки своїй багатій культурній спадщині меню ресторану таке близьке та апетитне кожному українцю. Варто приїхати хоча б для того, щоб скуштувати хліб, який тут випікають за власним рецептом, заснованим на стародавніх розробках трипільських кухарів!

Ресторан «Трипільське сонце»

Ресторан «Трипольское солнце»

Це новий комфортабельний майданчик для Ваших заходів, побудований з урахуванням сучасних технологій з екологічно чистих та природних матеріалів. У дизайні ресторану вдало поєднуються сучасні тренди та етнічні мотиви.

Перш за все, хотілося б відзначити можливості нового ресторану, в якому можна розмістити до 300 чоловік при банкеті та до 500 гостей при проведенні фуршету. Також зал зручний для проведення конференцій, так як оснащений усім необхідним сучасним обладнанням, включаючи великий екран (4х2,5м) і потужний проектор, який використовує для підключення бездротові технології.

Що стосується кухні, то вона оновлена новими стравами з нещодавно відкритого тандиру та справжній українській печі. На сторінках меню представлені страви української, європейської та авторської кухні. І, звичайно, багато з них – це рецепти Берегині ресторану Галини Іванівни Лосевої, які втілені призером міжнародних кулінарних конкурсів, шеф-кухарем Вадимом Підпокривним.

Летний бар

Літній бар

Літній бар уподобали молоді люди: компанія до двадцяти чоловік не упустить можливості спробувати новий коктейль. Зимовий будиночок на двадцять персон вибирають гості старшого віку: всередині – камін, караоке, тепла атмосфера. Дитячий майданчик під постійним наглядом бебі-сіттера, ігри, атракціони, ляльковий театр – спеціально для самих юних та непосидючих.

Конференц-послуги 

Ви організовуєте та проводите тренінги, семінари, конференції, презентації? Для Вас важливо, щоб Ваш клієнт залишався задоволений сучасним сервісом і гідними умовами за прийнятну ціну? Тоді наші конференц-зали – знахідка для Вас!

Новый конференц-зал

Комфортабельні конференц-зали розраховані на 300, 100 і 65 осіб. Ми надаємо Вам все необхідне для успішного проведення заходу: мультимедіа-проектори, Wi-Fi, система кондиціонування, фліпчат, лазерна указка та презентер, набір учасника: ручка, блокнот, мінеральна вода. В якості додаткових послуг Ви можете замовити організацію кава-брейків, фуршетів, банкетів, бізнес-ланчів, організацію тренінгів та заходів з проведення дозвілля і відпочинку.Летний бар облюбовали молодые люди: компания до двадцати человек не упустит возможности попробовать новый коктейль и увидеть флаиринг-шоу. Зимний домик на двадцать персон выбирают гости постарше: внутри – камин, караоке, теплая и умиротворенная атмосфера. Детская площадка под постоянным присмотром беби-ситтера, игры, аттракционы, кукольный театр – специально для самых юных и непоседливых.