Супермаркет квiтiв та декору «Ваза»

«Ваза» – перший в Україні супермаркет квітів та декору. Цей квітковий магазин, загальною площею близько 550 кв. м, розташований за адресою: пр. Перемоги, 70 в Києві.

Унікальність «Вази» полягає в тому, що тут усе створено для комфорту кожного покупця: високий рівень обслуговування, широкий асортимент і демократичні ціни.

Крім того, в супермаркеті організовані належні умови для зберігання зрізаних квітів і кімнатних рослин. Так, весь зріз зберігається в спеціальних торгових кімнатах-холодильниках, а кімнатні рослини продаються в залах з необхідними для них температурою і рівнем вологості, щоб покупці завжди купували тільки свіжу продукцію.

В асортименті магазину представлено близько 10 тис. найменувань. Тут і різноманітні зрізані квіти, і кімнатні рослини (квітучі, декоративно-листяні, рослини великих розмірів), і супутні товари для зрізаних квітів, кімнатних рослин, сезонних однорічних і багаторічних садових рослин, а також кухонне декоративне начиння, сувенірна продукція, декор для дому та офісу (фоторамки, свічки і свічники, вази, годинник, композиції із штучних квітів, статуетки, подарункові коробки, пакети, листівки, скатертини, декоративні подушки, кухонний текстиль, ковані підставки, меблі).

www.vase.com.ua